top of page

        Doğa'nın, canlılara, sınırsız kaynaklar arz etmediğinin bilincindeyiz.

Bu yüzden SINIRLI üretiriz. Ürünlerimizi milyonlar talep etse de, sadece SINIRLI kullanıcılar sahip olabilir.

Bu yüzden ÖZELSİNİZ.

Neden HERKES sahip olamıyor ve neden SINIRLI üretiliyor? der gibisin.

SENİ TANIYORUZ...Çünkü; Ürünlerimizde; kullandığımız onlarca çeşit çiçeği, yaprağı, kökü, tohumu, çekirdeği, meyveyi tam mevsiminde tedarik ederiz. Tedarik ettiğimiz her çiçeği, yaprağı, kökü, tohumu, çekirdeği, meyveyi; değerli doğal bileşenlerini en verimli şekilde almaya hazır ederiz.

En değerli bileşenlerini, en verimli şekilde vermeye hazır olan, bu mucizeleri; Tecrübemiz ile işleriz. Farklı işleme metotlarıyla her bir ham mamulden; kendine özel yağları elde ederiz. 

Tüm bu süreçde, asla çevreye zarar vermeyiz. Doğa Ana'nın bize öğrettiği gibi.

Elde ettiğimiz, her biri ayrı özelliklere ve etkilere sahip, bu mucizevi doğal bileşenleri; her üretim öncesinde inceleriz. Yılların tecrübesiyle, Doğa'dan öğrendiğimiz şekilde formüle ederiz. Formüle edilmiş, bu mucizevi lipitler; özenle, paketlenir. Ve artık büyülemeye hazırdır. Tüm bu aşamaları tek bir çatı altında bir araya getiren biz, Doğa'nın bize sunduğu kadarıyla yetinir; Doğa'nın sunduğunu; olduğu gibi arz ederiz. Ürünlerimizde asla katkı maddesi, kimyasal vb. maddeler kullanmayız.

Üretim yılımız içinde; çiçekler, yapraklar, kökler, tohumlar, çekirdekler ve meyveler ne lipit verirse; o kadar üretiriz.

Bu yüzdendir, bizim sınırımız; sizin özelliğiniz...   

bottom of page