top of page
Him Elmas

 

        Bitkisel yağlar, bilindiği üzere canlıların varlıklarını sürdürebilmeleri için mutlaka tüketmek zorunda olduğu zaruri ihtiyaç maddeleridir. Doğal ve konvansiyonel olarak sınıflandırılabilen bitkisel yağları, doğrudan tüketim için parekende kullanım amaçlı kişiler yanı sıra, ara ürün imalatı veya nihai ürün imalatı amacıyla kullanmak üzere çeşitli kozmetik firmaları, gıda firmaları, kimya firmaları gibi bir çok sanayi ve endüstri faaliyeti gösteren kuruluşlara yönelik üretimini ve satışını gerçekleştirmekteyiz.

        İnsan, bitki ve hayvan sağlığı ve yaşam kalitesini artırmak için kullanılan bitkisel yağlar; hijyenik koşullarda, tamamen organik üretim methodlarıyla %100 Doğal ilkesiyle, katkısız olarak yine insan,bitki ve hayvanlar; yani tüm canlılar için üretilmektedir. 

Ürettiğimiz bitkisel yağları, 20 yıllık üretim ve ar-ge deneyimimizle üretiriz. Bu sebepledirki bilinçli tüketiciye yönelik üretiriz.

        Naturalis OLEA markamızla, tüm canlılar için ürettiğimiz doğal yağlar, üretildiği gibi en yüksek kalitede satışa arz edilir. Bu sebepledir ki yağların kimyasından anlayan ve kalitesini sorgulayabilen deneyimli tüketiciler için üretilmektedir.

Türkiye'de faaliyet gösteren müşterilerimiz yanı sıra, Avustralya,Amerika, İngiltere, Güney Kore, Rusya, Tayvan gibi ülkelerde de faaliyet gösteren yabancı tüketicilerimize de ürünlerimizi yüksek kalite ve satın alınabilir fiyat ilkesiyle üretir ve arz ederiz.

bottom of page