top of page
İki elmas

        Naturalis OLEA Gıda Kozmetik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi unvanıyla bitkisel yağ üretimi ve satışı alanında faaliyet gösteren sektörünün en tecrübeli sanayi kuruluşudur. Yeşilbayır Mah. Atatürk Caddesi No:18 07190 Döşemealtı/ANTALYA/TÜRKİYE adresi yerleşkesinde bitkisel yağ üretimi ve satışı gerçekleştirmektedir.

               Ticari faliyet kodu 104102 faaliyet kodlu, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, 120103 Nolu Oda Sicil; 121663 Ticaret Sicil Nolu, Antalya Kurumlar Vergi Dairesine tabi 6301262951 Vergi kimlik numaralı Limited şirkettir.

          Antalya ilinde 3200 metrekare açık , 2400 metrekare kapalı alanda; Soğuk sıkım bitkisel yağ üretimi prosesiyle doğal sabit bitkisel yağlar ; su buharı distilasyonu prosesiyle uçucu esansiyel aromatik bitkisel yağlar üretimi yapmaktadır. 

       Naturalis OLEA bitkisel yağ üretim tesislerinde, 20 başlıklı soğuk sıkım bitkisel yağ üretim hattı yanı sıra, 3000 Litre kapasiteli su buharı distilasyonu, uçucu aromatik yağ üretim hattı yer alır. 

    Naturalis OLEA, Türkiye'de yetişen yağlık tohum, çekirdek ve tıbbi aromatik bitkileri kullanarak bitkisel yağ üretimi yapmaktadır. Zengin bitki çeşitliliğine sahip ülkemizden elde ettiğimiz hammaddeleri işleyerek, elde ettiği nihai ürünleri 16 farklı ülkeye ihracatını gerçekleştirir. İhracatını gerçekleştirdiğimiz bitkisel yağlar, kategorisinde en yüksek kalite unvanına sahiptir. En yüksek kaliteli bitkisel yağ üretiminde diğer ülke firmalarının örnek aldığı üretim ve kalite politikasına sahiptir.

      Tıbbi aromatik bitkisel yağ sektörü ülkemizde sektörel anlamda çok fazla tecrübeye sahip değildir. Bu yüzden yaklaşık 20 yıllık bitkisel yağ üretim tecrübemizle Türkiye'nin en köklü tıbbi aromatik bitkisel yağ üretimi yapan firmadır. Bu bağlamda sektörün hem öncüsü hemde geliştirici olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 

        Naturalis OLEA, ürettiği tüm bitkisel yağları, hiçbir katkı maddesi kullanmadan saf olarak, en yüksek kalitede üretim gerçekleştirir. Yüksek kaliteli üretim ve katkısız bitkisel yağlar satışında, üretim ve satış süresince süreklilik ilkesini gözetir. Müşterilerimiz Naturalis OLEA bitkisel yağlarda sezon başında aldığı ilk ürün ile yıl sonunda aldığı ürün arasında hiçbir kalite farkına rastlamaz. Bu vizyon müşterilerimizde %100 memnuniyet sağlama da en önemli ilkelerden biridir.       

bottom of page