top of page

Sabit Taşıyıcı doğal bitkisel yağları, soğuk press yöntemiyle; uçucu esansiyel aromatik yağları su buharı distilasyonu yöntemiyle üretir, saf olarak satışını yaparız.

Yağ Üretimi

Doğru üretim methoduyla, doğru hammaddelerden, yüksek kaliteli doğal yağları, en verimli şekilde üretmeyi öğrendik. Hem kaliteli, hemde ekonomiğiz.

Kalite Rozeti

Tecrübeli Ekip

Bitkisel yağ üretimindeki teknik kadromuz ve şirketimizin tecrübeli idari kadrosu, bitkisel yağ endüstrisinde yetişmiş donanımlı kişilerdir.

Bilimsel alt yapı ile ürettiğimiz her ürün, çalışma arkadaşlarımızın bir parçasıdır.

Katkısız & Orjinal

Ürettiğimiz ve sattığımız tüm bitkisel yağlar hiçbir katkı maddesi içermez ve en önemlisi orjinal üretim methodlarıyla üretilir. Taşıyıcı yağlar soğuk press yöntemiyle, uçucu yağlar buhar distilasyonu yöntemiyle üretilir.

Güvenle satın alabilirsiniz.

İzlenebilirlik & Süreklilik

Memnun müşteriler için en önemli faktörlerden ikisi izlenebilirlik ve süreklilikdir. Şirketimizden ilk aldığınız bitkisel yağ ile yıllar sonra alacağınız yağ her zaman aynı standarttadır. Her ürettiğimiz ürünün kaynağını kayıt ederiz. 

Kalite & Garanti

Tüm bitkisel yağlarımız iade ve orjinallik garantilidir.

Her türlü laboratuvar analizlerine ve kalite belgelerine sahibiz. Teknik kadromuz, lipitler konusunda her zaman müşterilerimize teknik destek vermektedir.

bottom of page