top of page

Dudakların Daha Dolgun Görünmesi için Mucizevi 5 Doğal Bitkisel YağSon dönemlerde dudak dolgusu oldukça revaçda. Birçok kadın daha dolgun görünüme sahip dudaklar için alternatif yollar aramakta veya çeşitli uygulamalar yapmakta. İşte tam da biz bunun için size hem doğal hem sağlıklı hemde mükemmel sonuç alacağınız doğal yağlarla hazırlayacağınız mucizevi bir formül paylaşacağız.


Dudaklarda dolgun görünüm için gerekli;


Daha Dolgun görünümlü dudaklar için;


Mucizevi Sabit Bitkisel Yağ 1/5: Nar Çekirdeği Yağı


Mucizevi Sabit Bitkisel Yağ 2/5 : Kuşburnu Yağı


Mucizevi Uçucu Bitki Yağı 3/5: Karanfil Yağı


Mucizevi Uçucu Bitki Yağı 4/5: Tarçın Yağı (Orjinal Tarçın Yağı bulamaz iseniz Toz Tarçın kullanabiliriz)


Mucizevi Sabit Bitkisel Yağ 5/5 : Acı Biber Yağı


Dolgun Dudaklar için Doğal Yağlarla Formül HAZIRLAMA ve UYGULAMA:

3 Damla Nar Çekirdeği Yağı , 2 Damla Kuşburnu Yağı, 2 Damla Karanfil Yağı, 2 Damla Acı Biber Yağı, 1 Damla Tarçın Yağı

Yukarıda belirttiğim oranda karışım hazırlanır. Bu karışım lipstick özellikli bir cam veya minik bir cam ambalajda karıştırılabilir.


Karışım hazırlandıktan sonra dudağınıza uygulamadan önce dudağınızı su ile ıslatınız. Islattıktan sonra yaklaşık 5 dakika bekleyiniz. Alt dudağınızı ve üst dudağınızı dişinizle hafifçe sıkınız. Bu sıkma eylemini 1 dakika boyunca yineleyiniz. Bu dudakda kan akışını hızlandırmak için yaptığımız mini bir egzersiz.


Bu işlemleri uyguladıktan sonra karışımı dilinize değmeyecek şekilde alt ve üst dudağınıza iyice yediriniz. 10 damladan oluşan bu karışım günde 2 kullanım içindir. Sabah uygulamada yarısını, akşamdan önce diğer yarısını günde 2 kere uygulayınız. Uygulama esnasında dudağınıza dudak bakım yağınızı yedirdikten sonra yukarıdaki egzersizi birkaç defa yineleyiniz. Hafif bir uyuşma sezeceksiniz. Normaldir. Karışımı uygulama esnasında dilinize ve damağınıza bulaştırmayınız.


İlk 3 gün uygulamadan sonra dudaklarınızın doğal bir dolgun görünüme sahip olacağını farkedeceksiniz. Dolgun görünüm kalıcı değildir, bu ürünü kullanmaya devam ettiğiniz sürece doğal dolgun görünümde devam edecektir.


Artık sevdiklerinizi daha güzel öpebilirsiniz :)


Sağlıkla...

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page