top of page

Hamilelik ve Vucut Çatlaklarının Giderilmesinde Mucizevi 5 Yağ

Güncelleme tarihi: 11 Eki 2023


Hamilelik ve Vucut Çatlaklarına Doğal Çözüm

Hamilelik (gebelik) döneminde veya aşırı kilo alıp hızlı kilo verme dönemlerinde birçoğumuz vucudumuzda çatlak oluşumlarıyla karşılaşmışızdır. Özellikle hamilelik döneminin 3. ayından itibaren, karın bölgesinde çatlaklar oluşmaya başlar. Karın bölgesinin elastikiyetinin olağandan fazla artışı çatlak görünümü kaçınılmaz hale getirmiştir.


Hadi o zaman size hamilelik ve vucut çatlaklarını 1 ay gibi bir sürede tamamen yok etmeye yardımcı hemde hiçbir kimyasal içermeyen %100 doğal bileşenlere sahip 5 doğal yağdan oluşan mucizevi formülü paylaşalım.


Hamilelik ve Vucut çatlakların giderilmesine yardımcı karışım bitkisel yağı 1 aylık kullanım dönemi için 100 ml /90 gr hacim veya ağırlıkta doğal bitkisel yağ karışımı yeterli olacaktır. Hamilelik çatlağı dışında kilo alımı ve kaybı neticesinde oluşan çatlakların giderilmesi için bu hacim yeterli olacakken; hamilelik çatlakları için 300 ml / 270 Gr (3 Aylk periyot için kullanılması tavsiye edilir.)


Hamilelik (Gebelik) Çatlakları veya Vucut Çatlaklarının Giderilmesine Yardımcı Mucizevi Doğal Yağ Formülü;
  1. Hindistan Cevizi Yağı (25 Gr)

  2. Avokado Yağı (25 Gr)

  3. Kakao Yağı (20 Gr)

  4. Susam Yağı (10 Gr)

  5. Aspir Yağı (10 Gr)

Hamilelik Çatlakları 3 Aylık kullanım için yukarıdaki formüldeki bitkisel yağ oranlarını 3 ile çarparak hazırlamanızı tavsiye ederiz.


Çatlakların giderilmesinde etkili yukarıda belirttiğimiz doğal bitkisel yağlarda hiçbir kimyasal kullanılmaz. Hindistan Cevizi Yağı, Kakao Yağı, Susam Yağı ve Aspir Yağı; Soğuk sıkım doğal yağ üretim prosesiyle üretilmiş yağlardır. Kakao Yağı ithalat yoluya getirilirken, diğer yağlar Naturalis OLEA tarafından üretilir. Avokado Yağı ise kontinyü sistem ile üretilen doğal taşıyıcı bitkisel yağdır.


Hamileler rahatlıkla kullanabilir. Bu sebeple bu formülde kullanılan Naturalis OLEA yağları aynı zamanda pestisit analizine tabi tutulmuş özenle üretilip, satışa sunulmuş yağlardır.


Hamilelik ve Vucut Çatlaklarının Giderilmesinde Etkili 5 Mucizevi Bitkisel Yağ Nasıl Kullanılır?

Çatlak oluşumunun bulunduğu bölgeye akşam yatmadan önce masaj yoluyla bu karışımı ortalama günlük 3 Gr/3.2 ml olacak şekilde yediriniz.


Uygulanan bölgede 12 saate kadar kalabilir. Fakat 12 saati geçmeden yıkamanızı tavsiye ederiz.


Formülasyonda bahsettiğimiz doğal bitkisel yağlar için beyan ettiğimiz pestisit analizleri ve %100 doğal kimyasal içermemesi sadece Naturalis OLEA markası için geçerlidir.


Sağlıkla, Mutluluğa...
 


 


Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page